сентябрь, 2014 ел
дүшәмбе

“Җылылык белән тәэмин итү өлкәсендә эшчәнлекнең җайга салынулы төрләрен хәл итүче оешмаларның инвестицион программаларын килештерү һәм раслау тәртибе, шулай ук мондый программаларның  (электр энергетикасы турында Россия Федерациясе законы нигезендә расланыла торган программалардан тыш) составына һәм эчтәлегенә карата таләпләр турында” 05.05.2014 ел, №410 Россия Федерациясе Хөкүмәте карары нигезендә, Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты җылылык белән тәэмин итү өлкәсендә эшчәнлекнең җайга салынулы төрләрен алып баручы оешмаларның инвестицион программасы формасын эшләде. Әлеге форма, сайтларына урнаштыру өчен, республика муниципаль берәмлекләренең башкарма комитетларына хат белән (28.08.2014 ел, №1-24/2470) җибәрелде.