октябрь, 2019 ел
дүшәмбе

4 нче октябрьдә ТР Тарифлар буенча дәүләт комитеты идарәсенең чираттагы утырышында Яшел Үзән шәһәрендә 2 нче муниципаль маршрут буенча шәһәр җәмәгать транспортында пассажирлар йөртүгә максималь дәрәҗәдә чик тарифлар билгеләнде.

сентябрь, 2019 ел
җомга

Татарстан Республикасы Тарифлар буенча дәүләт комитеты идарәсе утырышында объектларны инженерлык челтәрләренә технологик тоташтыру өчен түләү күләмен билгеләү, шулай ук "Содружество" АҖ тарафыннан гамәлгә ашырыла торган шәһәр яны тимер юл транспортында пассажирлар йөртүгә тариф раслау турындагы мәсьәләләр карап тикшерелде.

сентябрь, 2019 ел
чәршәмбе

2019 елның июленнән башлап Татарстан Республикасы территориясендә автомобиль транспортында һәм җир өсте шәһәр электр транспортында пассажирларны һәм багажны даими йөртү өчен җайга салынулы тарифларны билгеләү тәртибе үзгәрде.